Parapety zewnętrzne

Zewnętrzne

Każdemu Klientowi proponujemy  rozwiązania   odpowiadające Jego indywidualnym potrzebom i oczekiwaniom.

Zewnętrzne parapety stalowe

Parapety stalowe wykonane są z blachy stalowej ocynkowanej pokrytej lakierem dekoracyjnym. Ich charakterystyczną cechą jest estetyczny wygląd oraz wysoka odporność na warunki atmosferyczne. Dodatkową zaletą jest gładka powierzchnia, która pozwala w łatwy sposób utrzymać je w czystości. Parapety stalowe oferujemy standardowo w kolorach białym - RAL 9010, lub brązowym - RAL 8017.

Istnieje możliwość wykonania parapetów na zamówienie lakierowanych metodą proszkową w 196 kolorach według palety RAL oraz różnych szerokościach i długościach.


Charakterystyka parapetów zewnętrznych

Parapety stalowe wykonywane są z blachy o grubości rdzenia 0,75 mm, ocynkowanej, powlekanej wielowarstwowo poliestrami i dodatkowo okleinowane foliami ochronnymi. Istnieje możliwość wykonania parapetów na zamówienie w różnych szerokościach (od 90 do 400 mm) i długościach sztangi do 6mb.  Dodatkowo wyposażone są w zakończenia boczne wykonane z PCV występujące w odpowiednich kolorach i długościach do odpowiednich szerokości parapetów.

 


 

Zewnętrzne parapety aluminiowe zimnogięte

Parapety zewnętrzne aluminiowe przeznaczone są do montażu z oknami z PCV, drewnianymi i wykonanymi z aluminium. Prawidłowo zamontowane dobrze chronią elewację budynków i odprowadzają wodę.  Są bardzo odporne na wpływ warunków atmosferycznych (niewielka rozszerzalność termiczna), na zaplamienie a także na chemikalia i środki czystości stosowane w domu. Są niepalne.
Istnieje możliwość wykonania parapetów na zamówienie lakierowanych metodą proszkową w 196 kolorach według palety RAL oraz różnych szerokościach i długościach.

Charakterystyka parapetów zewnętrznych

Parapety aluminiowy wykonane są z blachy ocynkowanej o grubości rdzenia 1,2 mm, powlekanej wielowarstwowo poliestrami i dodatkowo okleinowane foliami ochronnymi. Istnieje możliwość wykonania parapetów na zamówienie w różnych szerokościach (od 90 do 400 mm) i długościach sztangi do 6mb. Dodatkowo wyposażone są w  zakończenia boczne wykonane z PCV występujące w odpowiednich kolorach i długościach do odpowiednich szerokości parapetów.

Dostępne szerokości w [mm]: 90; 120; 150; 175; 200; 225; 250; 275; 300; 350; 400

 

Kolory parapetów stalowych i aluminiowych

Biały RAL 9010

Jasny brąz RAL 8017

Ciemny brąz RAL 8019 - pod zamówienie

 

Srebrny RAL 9006 - pod zamówienie

Grafit RAL 7024 - pod zamówienie

Możliwość wykonania parapetów w każdym kolorze RAL

 

 
   
DO GÓRY