Zdrowe

Świeży powiew zdrowia

Dlaczego Oknopiast?

Zdrowe

Stare i nowe okna PCV są nieporównywalne – nie tylko w zakresie parametrów technicznych, ale również z punktu widzenia ochrony naszego zdrowia i ochrony środowiska naturalnego.

Bezołowiowe!

Stare i nowe okna PCV są nieporównywalne – nie tylko w zakresie parametrów technicznych, ale również z punktu widzenia ochrony naszego zdrowia i ochrony środowiska naturalnego.

Tworzywo, z jakiego wykonane są Okna PROFITLINE odzwierciedla świadomość ekologiczną i dążenie do maksymalnej trwałości.

Okna PROFITLINE produkowane są przy zastosowaniu ekologicznego stabilizatora greenline na bazie wapnia i cynku. Stabilizator ten poprawia jakość okna z tworzywa sztucznego w każdej fazie jego użytkowania – czyni je odporniejszym na działanie czynników atmosferycznych, chroni nasze zdrowie i środowisko naturalne i nadaje się do recyklingu.

Przy zakupie nowych okien należy zwrócić uwagę na znak jakości greenline. Ten znak to potwierdzenie braku stabilizatora na bazie ołowiu. Więcej o technologii greenline znajdziesz na www.oknagreenline.pl

Redukcja uciążliwych dźwięków!

Twój dom powinień być oazą spokoju. Miejscem, w którym możesz odpocząć od codziennego stresu i zgiełku zewnętrznego świata.
Hałas nie zatrzymuje się przed drzwiami domu.
Hałas z zewnątrz przenika do środka tam, gdzie napotyka na najmniejszy opór: przez okna. Starsze okna pod wieloma względami stanowią słaby punkt.
Okna PROFITLINE i ich prawidłowy montaż gwarantują odpowiednią ochronę przed hałasem.
Warto zainwestować w zdrowie rodziny i podwyższyć jakość życia.

Poprawna cyrkulacja bez przeciągów!

Marka KBE oferuje nowoczesne systemy wentylacji zintegrowane z profilami okiennymi PROFITLINE.
Dostępne są modułowe systemy wentylacyjne z regulowanymi szczelinami powietrznymi oraz systemy sterowane elektroniczne, które zapewniają optymalną cyrkulację powietrza.

Właściwa wilgotność powietrza!

Im wyższa temperatura w pomieszczeniu, tym więcej wilgoci może wchłonąć powietrze. Jeżeli temperatura w pomieszczeniu jest za niska lub istnieje duża różnica temperatur, woda ulega kondensacji, co stanowi niebezpieczeństwo tworzenia się grzybów.
Okna PROFITLINE pozwalają na utrzymanie prawidłowej wilgotności powietrza.

O szczególy zapytaj naszego doradcę!

DO GÓRY