VENTE RGW

Gładka powierzchnia elementów pancerza bramy rolowanej wygląda nowocześnie i elegancko. System zwijania bramy znajduje się wewnątrz garażu nad otworem wjazdowym, dzięki czemu całość zyskuje dyskretny i estetyczny wygląd.

Pancerz z aluminiowych profili wypełnionych bezfreonową pianką poliuretanową, zapewnia dobre właściwości termoizolacyjne.

WIELE ZASTOSOWAŃ 

Rolowane bramy garażowe to doskonałe rozwiązanie w przypadku nietypowych garaży i pomieszczeń gospodarczych. Sprawdzą się nawet w najbardziej niestandardowych warunkach zabudowy, na przykład tam, gdzie instalacje zajmują miejsce pod sufitem. 

SZCZEGÓLNE WYMAGANIA 

Czasami brama musi spełniać dodatkowe wymagania. W przypadku garaży podziemnych doskonałym rozwiązaniem są bramy rolowane z otworami wentylacyjnymi. Oferujemy też profile aluminiowe z przeszkleniami, umożliwiające doświetlenie garażu. 

NIETYPOWE WYMIARY 

Nasze możliwości technologiczne pozwalają na produkcję bram rolowanych o wysokości ponad 3 m oraz szerokości nawet do 4,5 m. 

WYGODA W STANDARDZIE 

Standardowym wyposażeniem naszych bram rolowanych jest napęd elektryczny z możliwością sterowania radiowego. Znajdziesz u nas także całą gamę wyposażenia dodatkowego: centrale sterujące, nadajniki, zabezpieczenia krawędziowe, klawiatury kodowe i fotokomórki. 

WIĘCEJ MIEJSCA 

Pancerz bramy rolowanej jest zwijany na wał nawojowy, ukryty w skrzynce obudowy lub wewnątrz pomieszczenia. To oszczędność miejsca, która zapewnia swobodę parkowania i wygodę codziennego korzystania z garażu. Zwinięta brama nie zajmuje też miejsca pod stropem. Nie będziesz musiał brać pod uwagę bramy przy projektowaniu oświetlenia, czy konstrukcji dachu. 

HAMULEC BEZPIECZEŃSTWA 

We wszystkich naszych bramach rolowanych montujemy hamulec bezpieczeństwa, który chroni przed niekontrolowanym opadnięciem pancerza bramy. 

PANCERZE 

Oferujemy pancerze bram rolowanych w kilkunastu kolorach i ponad 40 okleinach drewnopodobnych. Bez trudu dopasujesz wygląd bramy do charakteru i koloru elewacji domu. 

PROWADNICE 

Prowadnice bramy możemy wykonać w jednym z ponad 200 kolorów RAL.  

DOPASOWANE DRZWI BOCZNE 

Czasami garaż, to nie tylko miejsce, w którym parkujesz samochód. Doskonale sprawdzą się w takiej sytuacji drzwi boczne. Umożliwiają dostęp do garażu bez unoszenia bramy, a jednocześnie nie zakłócają estetyki całej elewacji. Możemy wykonać drzwi boczne z wypełnieniem, identycznym z pancerzem bramy. 

DO GÓRY