Rolety

Rolety

Każdemu Klientowi proponujemy  rozwiązania   odpowiadające Jego indywidualnym potrzebom i oczekiwaniom.

Rolety

Dodatki do okien i akcesoria, tak jak surowce do produkcji stolarki dobierane są bardzo starannie, współpracujemy tylko  ze sprawdzonymi na rynku, najlepszymi firmami.

Uzupełnieniem naszej oferty okiennej są m.in. rolety zewnętrzne, które nie tylko nadają elewacji budynku ładnego i estetycznego wyglądu ale również powodują obniżenie poziomu hałasu oraz pozwalają na ograniczenie straty ciepła. Stanowią niezawodny sposób na zaciemnienie pomieszczeń oraz dodatkowe zabezpieczenie przed włamaniem. Wykonane są ze specjalnie profilowanego, wysokogatunkowego aluminium lub z twardego PCV.

Rolety zewnętrze można montować w trakcie wznoszenia budynków, klasycznie na elewacji już wykończonych budynków lub też zakładać na ramę okienną. Wszystkie systemy rolet mogą być podnoszone i opuszczane za pomocą tradycyjnych napędów ręcznych: paska, linki, korby lub za pomocą zespołu elektrycznego.
Rolety dodatkowo można wyposażyć w różnego rodzaju blokady zabezpieczające przed podniesieniem z zewnątrz. Bogata paleta kolorów pozwala na dopasowanie rolet do koloru elewacji lub profili okiennych.

 


 

Roleta nadokienna

Montowana wraz z oknem stanowi doskonały sposób na dokonanie zintegrowanej  zabudowy wnęki. Skrzynka rolety połączona jest bezpośrednio z ramą okienną.

Roleta elewacyjna

Montowana jest na elewacji budynku bez ingerencji w jego konstrukcję. Kolorowe zestawienie skrzynki i kurtyny (pancerza) rolet, tworzy atrakcyjne elementy fasady budynku.

Roleta RKS

Montowana jest  w trakcie wznoszenia budynku (wmurowana w belkę nadokienną). System ten stanowi integralną część muru i przystosowany jest do bezpośredniego położenia na nim tynku. Widocznym elementem tej rolety są jedynie kurtyna i prowadnice.

DO GÓRY