Technologia - Okna

Indywidualne rozwiązania dla Ciebie

Technologia

Profile

Każdemu Klientowi proponujemy  rozwiązania   odpowiadające Jego indywidualnym potrzebom i oczekiwaniom.

Zaufani partnerzy

Stolarka, którą Państwu oferujemy to nowoczesny, funkcjonalny i  estetyczny  produkt,  zachowujący swoje niezmienne właściwości techniczne i użytkowe przez wiele lat. Z myślą o tych z Państwa, którzy nie znają jeszcze naszej oferty i zastanawiają się nad wyborem odpowiednich  dla swojego mieszkania okien i drzwi przygotowaliśmy liczne propozycje, które z pewnością pomogą Państwu w podjęciu decyzji.

Nasza stolarka produkowana jest w oparciu o najnowocześniejszy system bezołowiowy "GreenLine", a niekwestionowanym gwarantem wysokiej jakości oferowanych Państwu produktów jest  kilkunastoletnie doświadczenie, staranny dobór światowej klasy partnerów dostarczających nam  materiały do produkcji, nowoczesny park maszynowy oraz doskonały zespół pracowników.

W roku 2007 przy wsparciu programu unijnego zakupiliśmy najnowocześniejszą linię technologiczną do produkcji stolarki z PCV, wprowadziliśmy  innowacyjne technologie oraz nowoczesne rozwiązania  informatyczne sterujące procesem produkcyjnym, co w połączeniu z ciągłością dostaw materiałów i podzespołów potrzebnych do produkcji gwarantuje nie tylko dokładność i niezawodność ale również wykonanie każdego zamówienia w określonym terminie.

Dzięki nowej generacji profili możemy Państwu zaproponować stolarkę cechującą się elegancją i stylowym wzornictwem, które znajduje  zastosowanie zarówno
w nowoczesnej, jak i klasycznej architekturze. Nasze produkty są funkcjonalne, estetyczne i bez ołowiu. Chronią przed hałasem, zapewniają wysoką izolację cieplną, są wyjątkowo odporne na wpływ warunków pogodowych i promieniowania UV, a dzięki temu szczególnie trwałe. Latami zachowują niezmienny, jedwabny połysk powierzchni.


 

Z myślą o naturze

Technologia "GreenLine" to profile wytwarzane z wykorzystaniem nieszkodliwych dla człowieka i  przyjaznych środowisku stabilizatorów powstałych na bazie cynku i wapnia. Wyjątkowy w swoim rodzaju 5 komorowy system KBE wzorowany  na najlepszych rozwiązaniach natury, przypominający plastry miodu  zapewnia wysoką stabilność i nie dopuszcza do odkształcenia się profili, a odpowiednia ilość komór powietrznych wewnątrz kształtowników  podwyższoną izolację cieplną.

Profile okienne i drzwiowe KBE występują w bardzo bogatej palecie kolorów. Powlekane jednostronnie jak i dwustronnie okleiną  w szerokiej gamie wzorów. Dekory produkowane są z zastosowaniem wytłaczanej wielowarstwowej folii na bazie tworzyw sztucznych, a następnie nanoszonej na profil. Elegancją  i harmonią dopasowują się do każdego stylu architektonicznego. Są ekstremalnie odporne na warunki atmosferyczne. Nie wymagają specjalnej konserwacji i są bardzo łatwe w pielęgnacji.

W naszej ofercie proponujemy również Państwu pełną obsługę techniczną w zakresie pomiaru i montażu stolarki. Nasi przeszkoleni i doświadczeni pracownicy w ramach bezpłatnego pomiaru służą również fachowym doradztwem technicznym uwzględniającym  zarówno Państwa oczekiwania jak i wymogi prawa budowlanego.

Profesjonalny i fachowy montaż, który Państwu proponujemy jest równie istotny, jak jakość samych okien. Prawidłowo zamontowane oraz konserwowane okna będą Państwu służyły niezawodnie przez kilkanaście lat, zapewniając komfort oraz przyjemność z użytkowania.

Świadczymy również  pełny serwis  naszej stolarki oraz  wykonujemy szeroki zakres związanych z tym usług.

DO GÓRY