Okucia

Siła tkwi w szczególe

Technologia

Okucia

Dopracowane jak szwajcarski zegarek.

Siła tkwi w szczególe

Jednym z podstawowych elementów, z których składa się okno poza profilem PCW (rama i skrzydło) i szyby są okucia. Ich jakość i trwałość ma decydujący wpływ na bezawaryjne
i długoletnie użytkowanie. Spełnia wiele funkcji: otwieranie, uchylanie i zamykanie skrzydła okna, reguluje przewietrzanie, podtrzymuje skrzydło w wybranym położeniu i zabezpiecza przed zatrzaśnięciem pod wpływem przeciągu.
Bardzo wysokie wymagania stawiane oknom sprawiają, że muszą być one wyposażone w okucia najwyższej klasy, dlatego też proponujemy Państwu obwiedniowe okucia, które są wiodącym i sprawdzonym prze wiele lat systememi na rynku. Charakteryzują się szerokimi możliwościami regulacji i otwierania oraz bogatym asortymentem elementów dodatkowych, co umożliwia w najdrobniejszych szczegółach dopasować obsługę okien do potrzeb i indywidualnych wymagań każdego Klienta. Zapewniają oknom szczelność, a przy odpowiednim wzmocnieniu stanowią skuteczną ochronę przed wyważeniem.

W codziennym użytkowaniu umożliwiają kompletną obsługę okna przy użyciu jednej klamki. Okucia z naszej oferty przeznaczone są do okien i drzwi balkonowych, jedno i wieloskrzydłowych, ze słupkiem stałym i ruchomym. Sprawdza się nie tylko w oknach prostokątnych, ale i specjalnych konstrukcjach okien trapezowych, łukowych i przesuwnych.

   
DO GÓRY