Linia KBE 76 / 76 MM

KBE to najwyższa jakość

KBE 76 AD. Nowy system łączy w sobie najlepsze cechy oraz parametry techniczne, jakie oczekują wymagający inwestorzy, architekci i projektanci:

 • zoptymalizowaną izolacyjność
 • przestrzeń dla dużych powierzchni okiennych
 • oraz elegancki, przyszłościowy design.

KBE 76 AD urzeka parametrami.

 

Cel, jakim jest oszczędzanie na kosztach energii i ogrzewania, jeszcze nigdy nie był tak prosty i komfortowy jak z KBE 76 AD. Nowa generacja okien umożliwia osadzenie potrójnego pakietu szybowego oraz szyb specjalnych o grubości do 48 mm. Innymi słowy: przez duże powierzchnie przeszkleń energia grzewcza prawie nie ucieka, a niska szerokość widoczna profili PVC sprawia, że do naszego pomieszczenia dostaje się jeszcze więcej promieni słonecznych.

 • Szerokie spektrum pakietów szybowych: potrójna szyba zespolona oraz szyby specjalne o grubości do 48 mm
 • System z uszczelką przylgową o znakomi tej izolacyjności termicznej o głębokości zabudowy 76 mm
 • Wykorzystywanie solarnych zysków energetycznych

System KBE 76 AD to duże powierzchnie przeszkleń z najnowocześniejszymi szybami. Dzięki niemu Nasze marzenia o pomieszczeniach przepełnionych światłem stają się rzeczywistością. Innowacyjna technologia profili zapewnia znakomitą stabilność, statykę i wąską powierzchnię widoczną profili.
Rezultatem nowej technologii KBE jest zapewnienie jasnej i jednocześnie efektywnej energetycznie przestrzeni mieszkalnej. Dzięki dużym powierzchniom okiennym napływające z zewnątrz promienie słoneczne są optymalnie wykorzystywane, a przy niskich temperaturach zewnętrznych osiągamy dodatkową oszczędność na kosztach ogrzewania.
Spraw, aby Twój nowy dom był piękniejszy, bardziej przyjazny i optymalnie nasłoneczniony. Albo zdecyduj się na renowację swojego domu wykorzystując niezawodny system KBE 76 AD.

 


Znakomita ochrona przed hałasem 

Wzmagający się ruch drogowy, więcej terenów przemysłowych – otoczenie staje się coraz głośniejsze. Dzięki KBE 76 AD eliminujemy ten niekorzystnie wpływający na zdrowie oraz samopoczucie hałas.
Innowacyjna technologia uszczelek w profilu i dźwiękochłonne szyby przyczyniają się do spokojnego mieszkania – również w okolicach o szczególnie intensywnym natężeniu ruchu drogowego, w pobliżu lotnisk lub linii kolejowych.
Korzystaj z dobrego samopoczucia we własnych czterech ścianach dzięki KBE 76 AD!

 • Optymalna izolacyjność akustyczna dzięki innowacyjnym uszczelkom
 • Możliwość zastosowania specjalnych szyb dźwiękochłonnych

 


Optymalna ochrona antywłamaniowa

 

KBE 76 AD oferuje liczne możliwości pewnej ochrony antywłamaniowej Twoich okien, drzwi balkonowych i tarasowych.
Innowacyjny system nadaje się znakomicie do zastosowania specjalnych okuć antywłamaniowych i bezpiecznych szyb.

 


Wielka swoboda projektowania

 

Inwestorzy, architekci i projektanci będą zachwyceni możliwościami kolorystycznymi KBE 76 AD.
KBE 76 AD nadaje architekturze wyjątkowy charakter - zarówno w zakresie nowych budynków oraz segmentu renowacji - dzięki niemalże nieograniczonej kolorystyce i strukturom powierzchni zewnętrznej. Szczególną innowację przedstawia tutaj technologia proCoverTec. Ta nowa i jedyna w swoim rodzaju powłoka łączy w sobie funkcjonalność z długą żywotnością i estetyką.

 

Klasyczna biel

Eleganckie okno w bieli niezmiennie cieszy się dużą popularnością. Gładka, błyszcząca powierzchnia profili okiennych jest łatwa w pielęgnacji, odporna na zmienne warunki atmosferyczne oraz gwarantuję trwałą, przyjemną optykę. 

Folie dekor - kolory jednolite

Dostępne kolory jednolite folii dekor przekonują elegancką, jedwabną strukturą powierzchni zewnętrznej. Jest ona bardzo przyjemna w dotyku, a tym samym łatwa w czyszczeniu. Optyka kolorów metalicznych odpowiada wyglądowi szczotkowanego metalu, dzięki zastosowaniu wyjątkowych pigmentów metalicnzych.

Folie dekor - struktura drewna

Wybrać można folie dekor o strukturze drewnopodobnej na zewnątrz - a wewnątrz naturalną biel - lub wewnątrz i na zewnątrz strukturę drewnopodobną. Pozwala to dopasować okna do wnętrza lub sprawić, że będą niemal niewidoczne. Wszystkie folie dekor posiadają przy tym szczegółnie szlachetną strukturę powierzchni zewnętrznej.

 


Wyjątkowe połączenie: KBE 76 AD

 

Tworzywo sztuczne i aluminium – wraz z KBE 76 AD otrzymują Państwo zalety obu materiałów w jednym innowacyjnym systemie okiennym.
Nakładka aluminiowa zapewnia tej kombinacji odporność na zmienne warunki atmosferyczne i swobodę kształtowania powierzchni zewnętrz nej pod względem kolorystyki.
Optymalną izolacyjność cieplną i akustyczną zapewnia profil z tworzywa sztucznego.

 

AluClip

System KBE 76 AD z nakładką aluminiową AluClip to wyjątkowe połączenie: eleganckiego aluminium w niemal nieograniczonej palecie kolorów oraz optymalnych parametrów izolacyjności termicznej nowoczesnego systemu profili okiennych PVC.

 


Najlepsze parametry: KBE 76 AD

 

Największą siłą KBE 76 AD jest połączenie wielu zalet.
Ten nowoczesny system okienny z tworzywa sztucznego spełnia wszystkie dzisiejsze i przyszłe wymagania.

 

Najlepsza izolacyjność cieplna

KBE 76 AD osiąga znakomite parametry izolacyjności cieplnej: wartość współczynnika przenikalności cieplnej U f wynosi w standardowym wariancie do 1,1 W/(m 2 K).

Atrakcyjny design

Wąska powierzchnia widoczna profili umożliwia powstanie dużych, transparentnych powierzchni przeszkleń. Indywidualny design gwarantuje duży wybór folii dekor oraz licznych kombinacji z anodowanymi nakładkami aluminiowymi.

Znakomita ochrona akustyczna

System KBE w połączeniu z zastosowaną dźwiękochłonną szybą specjalną wysokiej jakości oferuje optymalną ochronę przed hałasem.

Gwarancja szczelności

Nowatorskie płaszczyzny uszczelek zabezpieczają przed ewentualnym przeciągiem, uniemożliwiają przenikanie kurzu i deszczu oraz gwarantują przyjemny klimat mieszkania.

Komfortu obsługi

Dostosowanie systemu do wszystkich powszechnie stosowanych rodzajów otwierania, przystosowanie do najnowszej techniki okuć gwarantuje komfort obsługi.

Łatwość pielęgnacji

Powierzchnie profili wysokiej jakości są odporne na wpływy niekorzystnych warunków atmosferycznych, a tym samym łatwe w pielęgnacji.

Najlepsze w zachowaniu wartości

Wysoka jakość i przyjazne środowisku tworzywa sztuczne wysokiej jakości, zapewniają długą żywotność i trwale podnoszą wartość Naszej nieruchomości.

Wyjątkowa stabilność

Perfekcyjne umieszczenie stali i punktów podporowych nadaje oknu perfekcyjną stabilność. W przypadku AluClip Pro nakładka aluminiowa przejmuje funkcję statyczną.

Optymalny wymiar: 76 mm

Wąski profil okienny dzięki swojej optymalnej głębokości zabudowy jest atrakcyjny nie tylko dla nowych budynków, lecz niemalże idealny architektonicznie i energetycznie dla okien wymagających renowacji.

 

 


Hightech z systemem KBE 76 AD

 

KBE 76 AD jest uniwersalnym systemem okiennym – elastycznym pod kątem indywidualnych wymagań, ekonomicznym dla Naszego budżetu. Jednak to nie tylko liczne warianty systemu sprawiają, że KBE 76 AD jest atrakcyjny, lecz przede wszystkim nowatorskie technologie.
Innowacyjna konstrukcja pozwala, mimo relatywnie wąskiego profilu, na zastosowanie potrójnego pakietu szybowego. Dzięki inteligentnym technikom mocowań wymiana starych okien na nowe i nowoczesne okna KBE 76 AD jest czysta i szybka.

 

 


Wytrzymałość zdefiniowana na nowo: KBE 76 AD

 

Decydując się na wybór okien w systemie KBE 76 AD podejmujemy pewną, bezpieczną i przyszłościową decyzję. Wysoka jakość sprawia, że Nasze okna będzie cechowała długa żywotność. Inwestycja w nowe okna KBE 76 AD nie tylko się zwróci, lecz sprawi, że będziemy się długo cieszyć z funkcjonalno ści i nieskazitelnej optyki systemu.

Wysoka jakość KBE 76 AD się opłaca!

KBE 76 AD to synonim odpowiedzialności. Wysoka oszczędność energii, ponadczasowa elegancja i trwała jakość to podstawowe zalety systemu, dzięki którym wzrasta wartość Naszej nieruchomości, a mieszkanie staje się bezpieczne i pewne.

 • Wysoka oszczędność energii oraz kosztów ogrzewania dzięki optymalnej izolacyjności termicznej systemu 76 mm
 • Wzrost jakości życia dzięki perfekcyjnej ochronie przed hałasem
 • Większe bezpieczeństwo poprzez zintegrowane zabezpieczenia antywłamaniowe
 • Łatwa pielęgnacja dzięki wytrzymałej i odpornej na zmienne warunki atmosfe-
 • rycznej powierzchni
 • Długa żywotność i najwyższa jakość
 • Wysoki komfort obsługi i wyjątkowa funkcjonalność dzięki nowoczesnej technice

DO GÓRY