Historia

Firma z tradycjami

Historia

Jakość to doskonałość, której nie da się osiągnąć, lecz do której trzeba uporczywie zdążać.

Lao Tsu

Firma z tradycjami

"Okno-Piast" Wołów sp. z o.o. powstała na bazie zmian i przekształceń w wyniku dynamicznego rozwoju małej firmy prywatnej. Z ogromnym powodzeniem kontynuuje kilkunastoletnie doświadczenie w branży okiennej swojej poprzedniczki firmy "OKNO - PLAST" Wołów.

Działa nieprzerwanie od 1992 roku. Jej pomysłodawcą i założycielem w oparciu o kapitał własny był Jerzy Kołodziej.

W roku 1995 została utworzona rodzinna spółka cywilna, natomiast w 2002 roku z uwagi na osiągnięte przychody na podstawie art. 26 par. 4 Kodeksu Spółek Handlowych została przekształcona w spółkę jawną. Dziś prowadzona przez Piotra Kołodzieja.

Bardzo dobrze zorganizowana i wyposażona w najnowocześniejsze maszyny i urządzenia baza produkcyjna, wykwalifikowani pracownicy oraz stosowanie najnowszych technologii i materiałów niezbędnych do produkcji gwarantują towary i usługi o najwyższej jakości, a kilkunastoletnie doświadczenie na rynku krajowym wraz z tradycją przy współpracy z zagranicznymi odbiorcami zapewniają kompleksową obsługę, fachowe doradztwo i konkurencyjne ceny

Naszą misją jest budowanie silnej pozycji firmy jako producenta w branży okiennej poprzez utrzymywanie wysokiej jakości technicznej produktu, szerokiej i nowatorskiej ofercie pozwalającej na indywidualne podejście do każdej realizacji oraz nowoczesnej produkcji tak aby oferowana przez nas stolarka służyła niezawodnie przez wiele lat zachowując swój estetyczny wygląd.


Nasza produkcja w liczbach

350 000

sprzedanych okien

30 000m2

powierzchni zakładów

26 lat

doświadczenia

2500

zadowolonych klientów
DO GÓRY