Aluminium

Aluminium

Aluminium

Każdemu Klientowi proponujemy  rozwiązania   odpowiadające Jego indywidualnym potrzebom i oczekiwaniom.

Innowacyjna technologia bezołowiowa

Inteligentne wykorzystywanie zasobów naturalnych oraz działania chroniące środowisko stały się decydującymi kryteriami w produkcji profili okiennych z tworzyw sztucznych. To Profine – jako główny producent w branży okiennej – stoi na czele inicjatywy chroniącej środowisko.
Całkowita rezygnacja z ołowiu przy produkcji profili PVC jest jednym z najważniejszych wyzwań całej branży okiennej. Przez długi okres czasu ołów był nieodzownym składnikiem wykorzystywanym przy stabilizacji PVC. Dzięki greenline firma Profine otworzyła nowy rozdział w branży okiennej. Zamiast ołowiu zastosowano przyjazne środowisku stabilizatory cynkowo-wapienne pozwalające zachować znakomite właściwości funkcyjne i optyczne materiału. Profine – jako prekursor wśród producentów profili PVC – konsekwentnie rezygnując ze stabilizatora ołowiowego sprawił, że klienci przywiązują dziś szczególną wagę do idei greenline.
Okna greenline posiadają wiele zalet: są trwałe, stabilne, łatwe w konserwacji, odporne na zmienne warunki atmosferyczne oraz gwarantują wyjątkowo dobrą izolacyjność cieplną, która przyczynia się bezpośrednio do znacznej redukcji zużycia energii, a przez to do mniejszego obciążenia środowiska dwutlenkiem węgla. Niezmiernie istotną zaletą jest to, że ekologiczne okna greenline są w 100% poddawane recyklingowi.

Nasze okna to produkty bardzo funkcjonalne, o najwyższej jakości. Wszystkie ich elementy konstrukcyjne są tak skonfigurowane aby spełniały oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. KBE System_70mm to rozwiązanie dla każdego stylu architektonicznego. Dzięki układowi niezlicowanych powierzchni ram i skrzydeł oraz atrakcyjnie małej szerokości widocznej profil ten stwarza możliwości dowolnej i wyjątkowej aranżacji fasad.

System ten zyskuje szerokie grono Klientów nie tylko przez swój wygląd, ale również przez bardzo wysokie parametry techniczne. W zgodzie z Naturą - technologia bezołowiowa "GreenLine" -oznacza odpowiedzialność zastosowanie przyjaznych środowiskui nieszkodliwych dla człowieka tworzyw sztucznych.

Podwyższona szczelność - system z uszczelką przylgową wyróżnia się zastosowaniem wewnętrznej i zewnętrznej uszczelki
o zwiększonej powierzchni przylegania.


 

Z myślą o naturze

Dzięki zastosowani nowoczesnych systemów przewietrzania, okna są wentylowane tam, gdzie powinny (Aprobata techniczna AT-15-5988/2006). Elastyczne uszczelki o długotrwałej żywotności gwarantują perfekcyjną ochronę przestrzeni między skrzydłem, a ościeżnicą okna.

Podwyższona sztywność - system 5-komorowy, wyjątkowy w swoim rodzaju kształt komór, wzorowany na najlepszych rozwiązaniach natury, przypominający plastry miodu. Rozwiązanie to zapewnia wysoką stabilność okna i nie dopuszcza do odkształcania się profili.         
Podwyższona izolacja cieplna - zaostrzone wymogi, określone normami w zakresie ochrony energii cieplnej, są spełnione z dużą nadwyżką. Uzyskujemy to dzięki głębokości budowlanej równej 70 mm i ilości komór powietrznych wewnątrz kształtowników okiennych. Zastosowanie tego rozwiązania pozwala na osiągnięcie jednego z najlepszych w tej klasie współczynnika przenikania ciepła.

Kolory i wzory - profile okienne występują w bogatej palecie kolorów. Powlekane jednostronnie, jak i dwustronnie okleiną drewnopodobną w szerokiej gamie wzorów. Okna i fasady zyskują dzięki ich zastosowaniu nowy wygląd.

Klasyka i elegancja połączona z zastosowaniem odpowiednich pakietów szybowych oraz okuć czynią nasze okna produktem niepowtarzalnym o wielu  kształtach i funkcjach otwierania.

DO GÓRY